«Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома» (Анатоль Франс)

Щороку учні Бучалівської школи подорожують різними куточками України. Цьогоріч вибір маршруту подорожі для учнів старших класів припав на Рівненщину, а для учнів 1-4 класів – у місто Львів. Старші школярі  відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»,  ознайомилися з архітектурою та експозиціями Дубенського замку, який входить до 7 чудес України,  пройшли підземеллям Тараканівського форту, оборонної споруди, архітектурної пам’ятки XIX століття.

Цього ж дня молодші школярі насолоджувалися переглядом лялькової вистави «Підкова на щастя» у Львівському академічному обласному театрі ляльок, побували у лікарні ляльок, взяли участь у майстер-класі, де дізнались, як оживає лялька у руках актора. Продовженням  мандрівки стала екскурсія чудо-поїздом по Львову. Учні початкових класів ознайомилися з історичними пам’ятками міста.

Всі діти щасливі та здорові повернулися додому, а слова невідомого автора «Я був народжений для подорожей» лише підтвердили те, що школярі Бучалівського ЗЗСО люблять мандрувати.