Захід-реквієм «Чорна сповідь моєї Вітчизни»

23 листопада, у 3 класі, відбувся захід-реквієм «Чорна сповідь моєї Вітчизни». Його підготувала і провела вчитель початкових класів Гамерська Л.Р. Учні запитали у присутніх: “Як пахне хліб?”, запропонували заплющити очі та скуштувати по шматочку хліба. Третьокласники зазначили, що рівноцінне слову “хліб” є слово “життя”. Вчитель підвела до висновку, що нема хліба – нема життя. Так і в 32-33 роки злочинна влада відбираючи хліб, забирала життя мільйонів невинних людей. Учні у віршах та у прозі описали мучеництво України того періоду. На завершення заходу всі присутні у молитовній згадці пом’янули всіх жертв голодомору 1932-1933 років.

Також у школі, у кожному класі, класні керівники разом із учнями, організували тематичні виставки, провели акцію  “Незабудки пам’яті”.