Тиждень зарубіжної літератури

«Граючись, ми пізнаємо світ». Я вважаю, що ви погодитесь з цією думкою. З 22 – 26 жовтня в Бучалівській школі Підківкою О.В. був проведений тиждень зарубіжної літератури під назвою «У колі добрих героїв». Розпочався тиждень з опитування «Які прислів’я використовують у своєму житті жителі нашої школи». По школі були «розсипані» літературні  перлинки, які потрібно було зібрати і відгадати слова. Серед учнів школи проходив конкурс малюнка «Мій улюблений літературний герой». У вівторок з учнями  5 класу був проведений  літературний квест «Подорож у сад Зарубіжної літератури». Квестівці  ходили по станціях за маршрутним листом і відповідати на запитання, розгадували ребуси, складали казкові пазли, шукали скарби, розв’язували літературні задачі. А також всі учні  школи розглядали учнівські стіннівки на тему: «За що я люблю зарубіжну літературу».  У середу учні 6 класу зібралися, щоб весело і цікаво провести час. Вони грали в інтелектуально-динамічну гру «Мандруємо з радістю в дитинство». Дві команди «Поліанна» і «Том Сойєр»  мандрували станціями :«Будівельна»,«Дружня»,«Радісна»,«Машина часу»,«Таємнича», «Пошукова»,«Шифрувальна»,«Знахідки». Учасники не лише перевірили  знання, поділися досвідом, а й навчилися розуміти, товаришувати і підтримувати один одного. В четвер з 7 класом  була проведена літературна гра «Розумники й розумниці». У ній брали участь дві команди « Мушкетери» і «Прометей». Цікавими були конкурси: «Сім ключових слів – твір», «Сім біографій – сім письменників», «Впізнай поета із трьох спроб», «Хто з персонажів потрапив не в свій художній твір?»,    «Чорний ящик», «Поясніть крилаті вислови із міфів Давньої Греції». І на завершення тижня,  у п’ятницю, учні 8 класу змагалися у грі «Хто зверху?». Вони брали участь у 6 конкурсах: «Або – або?», « Вгадай назву», «Хто я?», «Зібрати слова із літер», «Зірки в ряд», «Обмін ролями». Під час гри учні прагнули застосовувати набуті знання в незвичних, нестандартних ситуаціях, навчилися  поважати переможців, гідно сприймати поразку, розвивали кмітливість, логічне мислення. Вчителем  зарубіжної літератури був підведений підсумок тижня і нагороджено переможців.