Подорож у Карпати

«Гори, так гори», – сказали випускники Бучалівського ЗЗСО і вирушили у цікаву подорож, яка тривала три дні. За це час колишні дев’ятикласники, разом з батьками та вчителями, піднялися на підйомнику на плато гори Високий Верх (неофіційна назва «Захар Беркут»), побачили красу Карпат, пройшлися  стежками історико-культурного заповідника «Тустань», прослухали цікаву розповідь екскурсовода про давньоруський оборонний комплекс на скелях. А ще цікаво відпочивали: грали у волейбол, плавали, танцювали, співали, готували смачні фруктові коктейлі… Всі діти щасливі та здорові повернулися додому, а слова невідомого автора «Я був народжений для подорожей» лише підтвердили те, що школярі Бучалівського ЗЗСО люблять мандрувати.