В гості до святого Миколая

16 грудня 2020 року учні 2 та 4 класу Бучалівської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з класними керівниками Кісіль Л. М. та Булецою Г. М. здійснили екскурсію до МАМ, що у м. Комарно. Саме там вони відвідали хатинку святого Миколая, побували у краєзнавчому музеї. Діти з великою цікавістю розглянули різні експонати, картини, аплікації, малюнки та інші вироби, створені руками учнів, що навчаються у МАМ.

Та найцікавішою була зустріч із святим Миколаєм, де діти не тільки розказували вірші, співали пісні, а й змогли за столом попити чай з святим Отцем та його помічниками. Усім учням сподобався майстер-клас. Тут школярі стали маленькими художниками і розмальовували фігурки з гіпсу.

За чемність і старання дітвора одержала солодкі подарунки від Миколая. Щасливі учні поверталися додому. Щиро бились дитячі серденька, а в оченятах світилася велика радість. Вони вчились любити ближнього, допомагати один одному, чинити добро, бути схожими на свого покровителя та доброчинця.