Проводи осені

18 листопада 2020 року у 2 класі Бучалівської ЗОШ І-ІІ ступенів, під керівництвом Кісіль Л. М., відбулося свято «Проводи осені». Клас святково прибраний. Осінні листочки та квіти, малюнки, плакати, чарівна мелодія, мультимедійна презентація допомогли дітям увійти у чарівний і неповторний світ краси, відчути багатство і щедрість золотої осені. Другокласники декламували вірші про осінь, співали пісні: «Осінь по землі крокує», «Що нам осінь принесе?», «Листячко дубове», «Осіннє сонечко»; виконували танок «Диво-осінь». Також діти стали маленькими акторами, інсценізуючи виставу «Щедрий урожай». Учні повторили ознаки і прикмети осінніх місяців, розвивали творчі здібності, вчились любити і берегти природу. На завершення свята дітвора ласувала щедрими дарами осені. У класі панувала атмосфера любові, тепла та взаємоповаги.