Мова – це теж Батьківщина

З нагоди святкування Дня української писемності та мови, учні 6 класу разом з вчителем української мови та літератури – Ярмоловською З.І., провели мовознавчу вікторину “Мова – це теж Батьківщина”. У мовному двобої брали участь дві команди: “Юні мовознавці” та “Нащадки рідної мови”. Діти змагалися у таких конкурсах: “Прислів’я та приказки”, “Бліц-опитування”, “Допиши віршика”, “Скоромовка язика не ламає, вимови навчає”, “Власні асоціації”, “Добери слово”, “Відгадайко”. Учасники активно працювали в групах, старалися продемонструвати свої знання та здібності. Мовознавча вікторина допомогла дітям усвідомити якою багатою, чудовою, різноманітною є наша рідна мова. Тому обов’язок кожного українця – любити, берегти, розвивати й плекати її!