“Мова – це доля нашого народу…”

9 листопада відзначається свято – День української писемності та мови. З нагоди цієї дати вчитель української мови та літератури Тринда Марія Любомирівна провела вікторину для учнів 9 класу. Під час вікторини учні змагалися у таких конкурсах: “Мовне асорті”, Граматичний турнір”, “Редактор”, “Вгадай фразеологізм”, “Скажи без затримки”, “Цікавий наголос”, “Склади прислів’я”. Відзначення Дня української мови дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність підвищення власної мовної культури. Марія Любомирівна завершила конкурс словами Олеся Гончара: “Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її”. Кожному учаснику змагання вчителька подарувала “Абетку побажань”.