“Родинний дім – рай для дитини”

24 грудня відбулося родинне свято “Родинний дім – рай для дитини”. У ньому брали участь учні 5 класу разом зі своїм наставником – Ярмоловською З.І. На свято завітали найдорожчі гості: татусі, матусі, бабусі та дідусі. Для гостей учні підготували чудові вірші та пісні про родину, читали гуморески, розкривали багатство нашого роду. Кожен з дітей старався донести своїм родичам, наскільки важливе місце в їхньому житті посідає сім’я, родина. Звертались до матерів як до берегині роду й домашнього вогнища. Учні декламували вірші про матусь, співали пісні, серед них – “Моя матуся”, “Хто мене зігріє в темну ніч”. Не залишили поза увагою і татусів. Адже вони захисники роду, народу, годувальники сім’ї. Пісня “Посивіли твої скроні”, у виконанні дівчаток, зворушила до сліз наших батьків. Не можемо уявити наших родин, в яких немає старійшин роду, тобто бабусь і дідусів. Їм також належить велика шана і любов. Тому пісня “Бабуся” стала найкращим подарунком для бабусь. Приємною несподіванкою для усіх присутніх виявилась презентація родинних фотографій “Моя родина – мій скарб”. Завершилось свято молитвою Андрея Шептицького “За християнську родину”.