“Мова – це зоряночка золота…”

“Мова – це зоряночка золота…” Саме ці слова із вірша Ярослави Бабич стали темою мовознавчого двобою між учнями 6-7 класів. Розпочався двобій, як традиційно, із “Розминки”. Діти брали участь у таких конкурсах: “Розкажи про іменник” – дібрати якомога більше прикметників до іменників, “Конкурс римувальників” – учні пробували створити “диво” – чотиривірш за римою; “Поєдинок капітанів”; “Одна літера” – учасникам пропонувалося скласти речення із слів, які б починалися на одну і ту ж літеру; “Лото” – скласти прислів’я. Із “Жартівливої торбинки” учасники по черзі виймали лінгвістичні загадки, відгадки яких були приховані у народних казках, приказках, прислів’ях та фразеологізмах. Ми ще раз переконалися, що українські школярі люблять і шанують рідну мову. А ще вміють дружити, змагатися і перемагати у чесному поєдинку.