Будьмо знайомі

15 листопада 2019 року. у 1 класі , під керівництвом  Кісіль Л. М., відбувся виховний захід «Будьмо знайомі». Клас святково прибрано. На свято запрошені учні 2 – 3 класів. Перед глядачами першокласники звітували чого вже навчилися в школі. Вони декламували вірші, співали пісні: «Мама двері відчиня», «Ми –першокласники», «Що нам осінь принесе?», «Чого вчать у школі?», виконували танок «Перший дзвоник». Також діти стали малими акторами. Вони інсценізували дитячі казки: «Ріпка», «Рукавичка», «Колобок», відгадували загадки, взяли участь у вікторині «Впізнай казку».

Усі присутні мали можливість більше познайомитись з малими школярами, пізнати один одного, подружитися, співпрацювати разом, зробити шкільне життя дітей змістовнішим, захоплюючим, цікавим.

У класі панувала атмосфера поваги та взаєморозуміння. Першокласники вчились бути добрими, допомагати один одному, співпрацювати в команді, дружити, любити рідну мову, українську пісню.