Стежинами Трускавця

13 червня 2019 р. учні 4 класу Бучалівської ЗОШ  І-ІІ ступенів разом з вчителями  Кісіль Л. М., Сенчишак Н. Р. та Вергун О. В. вирушили на екскурсію у місто Трускавець. Четвертокласники відвідали дельфінарій «Оскар» та виставку екзотичних тварин у тераріумі, що розташований у цьому ж розважально-оздоровчому комплексі. Учні мали можливість ближче поспілкуватись з розумними і завзятими дельфінами та морськими котиками, повеселитись разом з ними. Чарівні морські артисти під час виступу виконували номери високої складності. Чудове морське шоу не тільки подарувало глядачам море задоволення, а й позбавило від негативних емоцій. Не менше зацікавили учнів 25 видів екзотичних тварин, привезених з Центральної і Південної Америки та Австралії. Дітвора охоче розмовляла з яскравими пернатими папугами та какаду, побачила нільських крокодилів та імператорських пітонів, мадагаскарських ігуанів, варанів, черепах та інших тварин.

Привітно зустріла усіх подорожуючих велика доглянута територія з акуратними алеями і  затишними майданчиками для відпочинку курорту «Карпати». Саме там малі туристи вдихали аромат свіжого лісового повітря, милувались дивовижними рослинами, запашними квітами, маленькими фонтанчиками та водоспадами, відпочивали біля затишного озера, подивилися на малий зоопарк.

Радісні й щасливі діти, з незабутніми враженнями та приємними емоціями, повернулися додому.  Захоплююча екскурсія надовго залишиться у пам’яті кожного подорожуючого.