Українські вечорниці «Ну що б, здавалося, слова…»

У п’ятницю, 16 листопада, Сенчишак Н.Р., педагог-організатор, запросила учнів школи на українські вечорниці «Ну що б, здавалося, слова…». Господар і господиня вечорниць навчали шанувати і любити рідну мову, зберігати її традиції, перевірили, чи добре знають гості народну творчість, вчили римувати слова, разом співали українські народні пісні, а також пригостили присутніх смаколиками. На вечорницях прозвучали і сучасні українські пісні: «Благослови» (Кісіль Марія, учениця 8 класу), «Пісня солов’їна» (Гатала Марта, учениця 9 класу), «Українська мова» (ансамбль дівчат 8 класу), «Лине Україною» (ансамбль дівчат 9 класу), «Мова єднання» (ансамбль дівчат 8 класу), «Це край де я родилась» (ансамбль дівчат 9 класу), «Добрий день, матусе Україно» (учні 4 класу), «Наша мова» (ансамбль дівчат 8 класу).