Козацькому роду нема переводу

23 жовтня 2018 року у Бучалівській ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом  Кісіль Л. М. відбувся патріотичний захід «Козацькому роду нема переводу». Адже вже стало доброю традицією  у цій школі скликати у мале козацьке коло четвертокласників та приймати їх у козачата.

Зал святково прибраний. На свято запрошені вчителі, батьки, учні початкових класів. Під звуки козацького маршу на посвяту заходять хлопчики і дівчатка в українському національному одязі. Вони підготували привітання, девіз; декламували вірші, розповідали про козаків, згадували їх традиції, виконували козацькі пісні: «Гей, там на горі Січ іде», «Будьмо козаками», «Над землею тумани», «Добрий день, матусю Україно», вміло відповідали на запитання вікторини. А також хлопчики привітали усіх присутніх запальним танцем «Ми – козаки».

В урочистій обстановці учні склали присягу: «Любити рідну землю, вивчати традиції українського народу, бути патріотом своєї Батьківщини, славними нащадками козаків», після чого отримали Грамоти про те, що вони стали козачатами.

В усіх учасників цього дійства надовго залишаться незабутні враження та святковий настрій.