Екскурсія на Дрогобиччину та в місто Самбір

Усі  школярі з нетерпінням чекали літніх канікул. Бо канікули – час відпочинку та розваг. Учням початкових класів Бучалівської ЗОШ І-ІІ ступенів надовго запам’ятається екскурсія на Дрогобиччину  та в місто Самбір, яку вони здійснили разом з класними керівниками. Діти  побували  у с. Нагуєвичі − батьківщині Івана Франка. Саме там відвідали садибу Франка – архітектурний музей під відкритим небом. Вони побачили хату письменника, клуню, колодязь, батькову кузню. У музеї розглянули експозицію, що розміщена у двох великих залах, розширили свої знання про дитячі та юнацькі роки І. Я. Франка, його життєвий та творчий шлях. Особливо всі зацікавились літературною спадщиною письменника. Потім діти  пройшли стежками Каменяра та опинились на незабутній «Галявині казок», де вони зустрілись із героями казок Франка.

Цього ж дня привітно зустрів  школярів зоопарк «Лімпопо», що у с. Меденичі. Учні  мали можливість побачити понад  500 тварин – представників різних  видів фауни з багатьох континентів світу. Також хлопчики й дівчатка відвідали зоопарк «Білаки» поблизу м. Самбора. Вони побували на страусиній фермі, мали можливість погодувати з рук оленів та цікавих страусів, а також посмакувати смачним морозивом; пройтись парком та пам’ятними вулицями міста. Втомлені, але задоволені й щасливі діти  повернулись додому.