Свято Миколая у школі

18 грудня до Бучалівської школи завітав Миколай і приніс дарунки учням школи.  Це найочікуваніший день у році. А напередодні свята діти пишуть до святителя листи із побажаннями і кладуть їх на вікно, моляться до нього, співають величні пісні, просять здоров’я собі, батькам та рідним. А тепер ще й щиро моляться за Україну, за її мир.  У день, перед величним святом, згадують всі свої добрі вчинки,  шкодують і про погані поступки, зважують, яких було більше, роздумують над тим: буде  дарунок чи різка.

До навчального закладу Він прийшов не сам а з помічниками: ангельським хором, який виконав пісні: «Нічка-чарівничка», «Сніжними полями», «Всі маленькі діточки», «Запитай у Миколая», «Вже надходить ніч чарівна», «Ой хто, хто Миколая любить», «Доброта Миколая»; акторами, які поставили сценку «У лісі» (як Святий Миколай добирався до нашої школи»); із чотирма Вітрами, із Ангелами, із Антипками, із маленькими Українцем і Україночкою. На свято були запрошені батьки учнів.