Матеріально-технічне забезпечення освітнього закладу

Like!

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

  1. Матеріально-технічна база закладу освіти включає 2 будівлі, споруди (2 котельні, технічне приміщення, надвірний туалет), обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі закладу освіти.
  2. Майно закладу освіти є на балансі Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області.
  3. Заклад освіти відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.
  4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна закладу освіти проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані закладу освіти внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.
  5. Для забезпечення освітнього процесу база закладу освіти складається із навчальних кабінетів, бібліотеки, комп’ютерного кабінету, їдальні, майстерні.
  6. Заклад освіти має земельну ділянку, де розміщуються спортивний та ігровий майданчики, господарська будівля тощо.
  7. Списання основних засобів і майна здійснюється за рішенням засновника, тобто Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області , відповідно до порядку, який встановлений чинним законодавством.